Kontaktujte nás
Stanislav Žůrek +420 602 356 253 Zdeněk Dorazil +420 605 434 126 , vinozurek@seznam.cz

Akce

Firma Vinařství Stan. Žůrek pro milovníky vína a dobré zábavy pořádá po celý rok posezení u vína a dobré muziky ve svém sklepě na okraji městečka Že-ravice. K dispozici jsou dva oddělené vytápěné stylové sály s kapacitou 45 a 35 osob, sociální zázemí i malý sklep se sudy a moderními nádobami s vínem.
(foto © I.Kadaňka)

Posezení zpravidla začíná ochutnávkou vín vlastní produkce nalévaného jak z koštýře, tak lahvového -po výběru nejvhodnějšího vína návštěvníky, je nadále podáváno vybrané víno, jak bílé, tak červené. Při sjednávání akce je možno objednat i jídlo, které bude během posezení podáváno. Kromě vína je k dispozici lahvové pivo i nealkoholické nápoje a káva. Rezervace a sjednání rozsahu služeb - viz odkaz kontakty.
(foto © I.Kadaňka)

Ke zvýšení pohody jistě přispěje live hudba vlastní kapely Vinařinka, jejíž kapelníkem je majitel firmy. Hraje v dechovkovém rázu většinou slovácké písničky jak pro poslech, tak tanec, ale dá se říci, že zahraje vše, oč hosté požádají.
(foto © I.Kadaňka)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím